Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty i reklamacje

REKLAMACJE I ZWROTY

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY WANTED- BUTIK.PL

Będąc Konsumentem ma Pan/Pani prawo odstąpić od niniejszej umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania zamówionego towaru.

adres do zwrotu: Wanted Szymon Hornicki, Dębowa Łęka 1bd, 67-400 Dębowa Łęka.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. W razie skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży, umowa jest uważana za niezawartą. Jest Pan/Pani zobowiązany do zwrotu zakupionego towaru, niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 (czternaście) dni licząc od dnia w którym Pan/Pani poinformował o odstąpieniu od umowy.

Towar należy zwrócić na podany adres Sklepu Wanted Szymon Hornicki, Dębowa Łęka 1bd, 67-400 Dębowa Łęka wraz z paragonem w stanie nienaruszonym, bez śladów użytkowania, z wszystkimi częściami towaru ( metki itp). 

Sklep nie przyjmuje paczek na koszt adresata ani za pobraniem.

Towar niebędący pełnowartościowym towarem, noszący ślady użytkowania, zostanie odesłany niezwłocznie do Nadawcy - zwrot zostanie nieuznany.

Po otrzymaniu przesyłki przelejemy należną kwotę W TERMINIE 14 DNI KALENDARZOWYCH na podane konto. Do reklamowanego asortymentu należy dołączyć paragon oraz formularz reklamacji. Pragniemy poinformować, iż wszystkie reklamacji rozpatrywane są w ustawowym terminie 14 dni roboczych. Po rozpatrzeniu reklamacji emailem prześlemy informację o postanowieniu końcowym.

Zwrot należy wysłać na adres:

Wanted Szymon Hornicki,

Dębowa Łęka 1bd,

67-400 Dębowa Łęka

FORMULARZ ZWROTU

REKLAMACJE

Reklamacje należy wysłać na adres:

Wanted Szymon Hornicki,

Dębowa Łęka 1bd,

67-400 Dębowa Łęka

FORMULARZ REKLAMACJI

Zwracany towar należy odpowiednio zabezpieczyć i zapakować oraz odesłać na ww. adres. Przesyłki wysyłane do nas w formie "za pobraniem" nie będą odbierane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl